Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

Informujemy, że od 1 grudnia 2020 r. rozpoczynamy nabór do klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022.
II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Białymstoku jest najstarszą w mieście szkołą niepubliczną o uprawnieniach szkoły publicznej. Swoją działalność edukacyjną prowadzimy od 30 lat, w tym czasie wykształciliśmy wiele pokoleń lekarzy, prawników, ludzi kultury i sztuki. Stawiamy na doświadczenie, naszym podstawowym celem jest solidne przygotowanie do egzaminu maturalnego.
Przedmioty maturalne prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli będących egzaminatorami OKE. Jako „Białostocka Szkoła Ćwiczeń”, współpracujemy z placówkami doskonalenia nauczycieli i uczelniami wyższymi naszego miasta.
Oferujemy indywidualne podejście do każdego ucznia, nauka odbywa się w małych, kameralnych klasach, gdzie nikt nie jest anonimowy.
Zapraszamy do składania deklaracji i zapisów do naszego liceum na rok szkolny 2021/2022. Zapisy do szkoły odbywają się poza systemem miejskiej rekrutacji elektronicznej.

Można tego dokonać osobiście w naszej placówce, przy ul. Mickiewicza 95 pokój 111 w godzinach od 8.00 do 15.30, w innym terminie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym (tel. 505 177 925).

Pozostałe informacje dotyczące rekrutacji znajdują się w zakładce REKRUTACJA, chętnie odpowiemy telefonicznie na wszystkie pytania.

Podobne wpisy