Sieć szkół współpracujących z Białostocką Szkołą Ćwiczeń

7 szkół współpracujących – to szkoły prowadzące kształcenie na poziomie szkoły podstawowej lub ponadpodstawowej, deklarujące potrzebę i chęć doskonalenia kompetencji kadry w zakresie innowacyjnych metod i form

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 w Białymstoku

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Białymstoku

IV Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku

Szkoła Podstawowa nr 10 w Białymstoku

Szkoła Podstawowa nr 11 z oddziałami integracyjnymi w Białymstoku

Szkoła Podstawowa w Kleosinie

Szkoła Podstawowa w Jasionówce


Zgodnie z ustaleniem nasze spotkanie jest zaplanowane na jutro. Jednak z powodu licznych aktywności w maju i współorganizacji dwóch seminariów na UwB w ramach ( zamiast) dodatkowego spotkania po południu serdecznie zapraszam do udziału w wybranym seminarium:

  • 10 maja wtorek UwB Wydział Biologii sala 1003
  • 11 maja środa UwB wydział Nauk o edukacji sala C 1.6.

Szczegóły seminariów w plikach do pobrania poniżej!

Ponadto w szczególności do nauczycieli kieruję zaproszenie do nauczycieli na szkolenie z grywalizacji w edukacji – w dniu 19 maja.
Grywalizacja to praktyczne wykorzystanie mechanizmów znanych z gier, ale także psychologii behawioralnej, społecznej czy poznawczej w organizowaniu angażującego środowiska działania i pobudzaniu motywacji do realizacji określonych zachowań.

Szkolenie odbędzie się 19 maja we czwartek w godzinach 12-18

Zajęcia poprowadzi ekspertka w dziedzinie grywalizacji, która jest praktykiem – w ciągu ostatnich 5 lat przeprowadziła ok. 40 projektów grywalizacji w polskich organizacjach, zdecydowana większość z nich o charakterze edukacyjno – rozwojowym; Urszula Rudzka-Stankiewicz https://www.linkedin.com/in/urszula-rudzka-stankiewicz/

Jako zespół spotykamy się w czerwcu 14 czerwca godz. 18.30

Serdeczne zapraszam do udziału w różnych formach edukacji

Podobne wpisy